物料参数
| RDS (on) (multiple): | 5.3 mΩ |
| ID(lim)(multiple): | min 75.0 A |
| ID(lim)(multiple): | typ. 95.0 A |
| ID(lim)(multiple): | max 115.0 A |
| Iq: | NoneµA |
| Operating Voltage: | NoneV |
| Temperature(Tj): | None°C |
| Normal Operating Voltage Range: | 8 V - 18 V |
| Technology: | MOTIX™ Bridge |
| Classification: | ISO 26262-ready |
| Diagnostics: | Current Sense |
| Diagnostics: | Overtemperature-Protection |
| Diagnostics: | Overcurrent-Protection-failure flag |
| Protect: | Overtemperature-Protection |
| Protect: | Overcurrent-Protection |
| Protect: | Undervoltage Protection |
无库存
