物料参数
| Diagnostics: | Current Sense |
| Diagnostics: | Open Load Detection |
| Diagnostics: | Open load in OFF Detection |
| Diagnostics: | Overcurrent-Protection |
| Diagnostics: | Overtemperature-Protection |
| Normal Operating Voltage Range: | 6 V - 18 V |
| Mounting: | SMT |
| Inhibit: | Yes |
| Temperature: | None°C |
| ID(lim)(multiple): | 17.0 A |
| ID(lim)(multiple): | 14.0 A |
| Iq: | 1.0µA |
| RDS (on) (multiple): | 32 |
| Protect: | Overtemperature-Protection |
| Protect: | Overcurrent-Protection |
| Protect: | Undervoltage-Protection |
| Protect: | Cross-Current Protection |
| Protect: | Overvoltage-Protection |
| Temperature: | - 40°C - 150°C |
| Operating Voltage: | NoneV |
| Technology: | MOTIX™ Bridge |
| Language: | PSpice |
无库存
