物料参数
| Iq: | 7.0µA |
| ID(lim)(multiple): | 42.0A |
| Inhibit: | Yes |
| Mounting: | SMT |
| RDS (on) (multiple): | 14.2 |
| ID(lim)(multiple): | 30.0 A |
| Temperature: | None°C |
| Normal Operating Voltage Range: | 8 V - 18 V |
| Protect: | Overtemperature-Protection |
| Protect: | Overcurrent-Protection |
| Diagnostics: | Current Sense |
| Diagnostics: | Overtemperature-Protection |
| Diagnostics: | Overcurrent-Protection-failure flag |
| Language: | SPICE |
| Protect: | Undervoltage Protection |
| Temperature: | - 40°C - 150°C |
| Operating Voltage: | NoneV |
| Technology: | MOTIX™ Bridge |
| Classification: | NA |
| 价格梯度 | 价格 |
|---|---|
| 1+ | ¥10.9469 |
| 包装: | 库存:14 |
