物料参数
| Iq: | 20.0µA |
| Temperature: | None°C |
| Protect: | short circuit e.a. |
| Mounting: | SMT |
| Diagnostics: | OT, OV |
| RDS (on) (multiple): | n/a |
| ID(lim)(multiple): | 2 x 0.8 A |
| ID(lim)(multiple): | 2 x 1.5 A |
| Inhibit: | Yes |
| Temperature: | - 40°C - 150°C |
| Operating Voltage: | NoneV |
| Technology: | MOTIX™ Bridge |
| 价格梯度 | 价格 |
|---|---|
| 1+ | ¥7.2105 |
| 包装: | 库存:34 |
