物料参数
| RDS (on)(switch): | 125.0mΩ |
| RDS (on): | 125.0mΩ |
| Iq: | 20.0µA |
| Diagnostics: | SPI & Status Flag |
| ID(lim)(multiple): | 10.0 A |
| ID(lim)(multiple): | 7.7 A |
| Protect: | OT |
| Protect: | SC |
| Mounting: | SMT |
| Iq: | 13.0mA |
| Protect: | OC |
| Inhibit: | Yes |
| Temperature: | - 40°C - 150°C |
| Operating Voltage: | NoneV |
| Technology: | MOTIX™ Bridge |
无库存
