物料参数
| RDS (on): | 100.0mΩ |
| ID(lim)(multiple): | 6.0 A |
| Diagnostics: | SPI & Status Flag |
| Protect: | SC |
| Protect: | OT |
| Protect: | OC |
| Mounting: | SMT |
| RDS (on)(switch): | 100.0mΩ |
| Iq: | 19.0µA |
| Iq: | 13.0mA |
| Language: | PLECS |
| Product Category: | Motor Control ICs |
| Inhibit: | Yes |
| Temperature: | - 40°C - 125°C |
| Operating Voltage: | NoneV |
| Technology: | MOTIX™ Bridge |
| 价格梯度 | 价格 |
|---|---|
| 1+ | ¥17.2720 |
| 包装: | 库存:0 |
