物料参数
| Channels: | 3.0 |
| Configuration: | 3 phase |
| Technology: | MOTIX™ Driver |
| Input Vsm: | NoneV |
| Output Current: | 480.0mA |
| Turn Off Propagation Delay: | 400.0ns |
| Turn On Propagation Delay: | 400.0ns |
| VBS UVLO: | 8.0V |
| Voltage Class: | 110.0V |
| Supply Voltage: | NoneV |
| Temperature: | None°C |
| Current Sense Amplifier: | - |
| Driving Capability: | 230 nC at 20 kHz |
| Qualification: | Automotive |
| Classification: | ISO 26262-compliant |
无库存
