物料参数
| Channels: | 6.0 |
| Input Vcc: | NoneV |
| Output Current: | 2.0A |
| Isolation Type: | Non-isolated |
| Technology: | MOTIX™ Driver |
| Temperature: | None°C |
| Turn Off Propagation Delay: | 35.0ns |
| Turn On Propagation Delay: | 35.0ns |
| VBS UVLO(Off): | 6.5V |
| Voltage Class: | 90.0V |
| Supply Voltage: | NoneV |
| Driving Capability: | 300nC at 20kHz |
| Current Sense Amplifier: | 3xCSA |
| Configuration: | Three Phase |
| Qualification: | Automotive |
| Package: | PG-LQFP-64 |
| Classification: | ISO 26262-compliant |
无库存
