物料参数
| Configuration: | Three Phase |
| Voltage Class: | 55.0V |
| Channels: | 6.0 |
| Isolation Type: | Non-isolated |
| Output Current(Sink): | 1.5A |
| Output Current(Source): | 0.8A |
| Supply Voltage: | NoneV |
| Driving Capability: | 170nC at 20kHz |
| Current Sense Amplifier: | 3xCSA |
| Diagnostics: | UV, OV, SCD, OT, VDD supervision |
| Qualification: | Automotive |
| Temperature: | None°C |
| Classification: | QM |
无库存
