物料参数
| Channels: | 3.0 |
| Configuration: | 3 phase |
| Input Vsm: | NoneV |
| Output Current: | 1.5A |
| Technology: | MOTIX™ Driver |
| Temperature: | None°C |
| Turn Off Propagation Delay: | Nonens |
| Turn On Propagation Delay: | Nonens |
| Voltage range GHx,SHx: | Max 60V |
| Rise/Fall time: | Typ. 175ns |
| |Product Group|: | Three Phase |
| Supply Voltage: | NoneV |
| Driving Capability: | 250 nC at 20kHz |
| Current Sense Amplifier: | 3xADCs |
| Classification: | ISO 26262-compliant |
无库存
