物料参数
| |Product Group|: | BLDC Motor System IC |
| Channels: | 6.0 |
| Configuration: | Three Phase |
| Family: | Bridge SBC |
| Output Drivers: | 1 x Dual-stage Charge Pump |
| Output Drivers: | 3 x High-Side Switch 150 mA |
| Transceiver: | 1 x CAN FD ISO 11898 - 2 |
| Voltage Regulator Output((VCC1)): | 5V / 250 mA |
| Wake-up Inputs: | Wake Pins, CAN |
| Qualification: | Automotive |
| Temperature: | - 40°C - 150°C |
| Technology: | MOTIX™ SBC |
| Operating Voltage: | NoneV |
| Supply Voltage: | NoneV |
| Driving Capability: | 90nC at 20kHz |
| Current Sense Amplifier: | 1xCSA |
| Temperature: | None°C |
| Classification: | ISO26262-ready |
无库存
