物料参数
| Channels: | 6.0 |
| Configuration: | MCU + three phase |
| Isolation Type: | Level shift |
| Output Current(Source): | 1.5A |
| Qualification: | Industrial |
| Technology: | XMC™ and MOTIX™ SBC |
| Temperature: | - 40°C - 125°C |
| Output Current(Sink): | 1.5A |
| Flash: | 128.0kByte |
| Operating Voltage: | NoneV |
无库存
