物料参数
| VDS: | NoneV |
| RDS (on): | NoneΩ |
| tr: | 30.0ns |
| tf: | 30.0ns |
| VCC: | NoneV |
| ICC: | 3.4mA |
| ESD Protection: | NonekV |
| Operating Temperature: | None°C |
| Package: | PG-DIP-7 |
| Frequency Range: | 100kHz fixed |
| Green Product: | Yes |
| Mounting: | THT |
| Switching Frequency: | 100.0kHz |
| Topology: | Flyback |
| Pout: | NoneW |
| Type: | PWM controller with integrated MOSFET |
| Technology: | Gen3R |
| Target Application: | Power Supplies |
| Sub Application: | Offline SMPS |
| Budgetary Price €/1k: | 1.24 |
| 价格梯度 | 价格 |
|---|---|
| 1+ | ¥13.6201 |
| 包装: | 库存:9 |
