物料参数
| Adjustable Dead Time: | 200-2000 |
| OCP Threshold: | 3.0V |
| Output Current(Source): | 300.0mA |
| Package: | 8-lead SOIC |
| VCC: | NoneV |
| Frequency: | NonekHz |
| Output Current(Sink): | 900.0mA |
| Applications: | LCD TV, PDP TV, Telecom SMPS, PC SMPS, Home audio |
| ICC: | 8.7mA |
| 价格梯度 | 价格 |
|---|---|
| 1+ | ¥8.6251 |
| 包装: | 库存:0 |
