物料参数
| fSW: | 600.0kHz |
| VCC: | NoneV |
| Softstart: | yes |
| OCP: | yes |
| OLP: | yes |
| Brown Out Protection: | yes |
| Applications: | Off-Line SMPS |
| Output Current Type: | 2 |
| Frequency: | NonekHz |
| ICC: | 5.8mA |
| 价格梯度 | 价格 |
|---|---|
| 1+ | ¥13.3407 |
| 包装: | 库存:0 |
| fSW: | 600.0kHz |
| VCC: | NoneV |
| Softstart: | yes |
| OCP: | yes |
| OLP: | yes |
| Brown Out Protection: | yes |
| Applications: | Off-Line SMPS |
| Output Current Type: | 2 |
| Frequency: | NonekHz |
| ICC: | 5.8mA |
| 价格梯度 | 价格 |
|---|---|
| 1+ | ¥13.3407 |
| 包装: | 库存:0 |