物料参数
| Comments: | Automotive PMIC , Vin up to 60V |
| Comments: | SPI |
| Enable (=Inhibit): | no |
| Watchdog: | Window-WD |
| Qualification: | Automotive |
| Reset: | yes |
| Tolerance: | 2% |
| Mounting: | SMT |
| Operating Temperature: | None°C |
| Operating Voltage: | NoneV |
| Over Voltage Protection: | no |
| Base Product: | TLE6368 |
| Iq: | 10.0µA |
| Switching Frequency: | 370.0kHz |
| Regulator Type: | Buck |
| Target Application: | Safe Control |
| VQ (multiple): | 5.0 V |
| VQ (multiple): | 2.6 V / 3.3 V |
| VQ (multiple): | 2.6 V / 3.3 V |
| VQ (multiple): | 5 V (trackers) |
| VQ (multiple): | 2.4 V |
| Rth: | 37.0K/W |
| Output Channels: | 10.0 |
| Interfaces: | 16-bit SPI |
| ISO 26262: | QM |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| 价格梯度 | 价格 |
|---|---|
| 1+ | ¥34.9739 |
| 包装: | 库存:0 |
