物料参数
| Iq: | 70.0µA |
| Operating Temperature: | None°C |
| Operating Voltage: | NoneV |
| Reset: | yes |
| Tolerance: | 2% |
| Comments: | 3 linear PostRegs (µC, RefLDO, TRX) |
| Comments: | 2 tracker |
| Comments: | StBy-LDO |
| Comments: | ISO 26262-compliant |
| Comments: | Grade 0 |
| Comments: | Safety Features |
| Base Product: | TLF35584QVHSx |
| Mounting: | SMT |
| Qualification: | Automotive |
| Watchdog: | Window-WD |
| Watchdog: | Functional-WD |
| Enable (=Inhibit): | yes |
| Regulator Type: | Buck-boost |
| Target Application: | Safe Control |
| Target Application: | Safe Computing |
| ISO 26262: | ASIL-D |
| Interfaces: | 16-bit SPI |
| Rth: | 37.0K/W |
| Switching Frequency: | 500.0kHz |
| Switching Frequency: | 400.0kHz |
| Switching Frequency: | 2.2MHz |
| Over Voltage Protection: | yes |
| Output Channels: | 8.0 |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| VQ (multiple): | 5.8 V |
| VQ (multiple): | 5.0 V |
| VQ (multiple): | 5.0 V |
| VQ (multiple): | 5.0 V |
| VQ (multiple): | 5.0 V |
| VQ (multiple): | 5.0 V |
| VQ (multiple): | 5.0 V |
| Classification: | ISO 26262-compliant |
| 价格梯度 | 价格 |
|---|---|
| 1+ | ¥45.4427 |
| 包装: | 库存:0 |
