物料参数
| Iq: | 25.0µA |
| Operating Voltage: | NoneV |
| Operating Temperature: | None°C |
| Reset: | yes |
| Qualification: | Automotive |
| Base Product: | TLE9243QK |
| Watchdog: | Window-WD |
| Watchdog: | Functional-WD |
| Mounting: | SMT |
| Enable (=Inhibit): | yes |
| Regulator Type: | Buck-boost |
| Rth: | 25.0K/W |
| Over Voltage Protection: | yes |
| Switching Frequency: | 2.2MHz |
| Switching Frequency: | 440.0kHz |
| Interfaces: | 32-bit SPI |
| Comments: | Automotive Transmission PMIC |
| Comments: | Companion power IC for Aurix™ MCU and peripherals |
| Comments: | Buck/Boost PreReg |
| Comments: | 3 linear PostRegs (µC, COM, REF) |
| Comments: | 2 trackers |
| Comments: | ISO 26262-compliant |
| Comments: | 2 High-side gate drivers |
| Comments: | Safety Features |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Tolerance: | 2% |
| Tolerance: | 2% |
| Tolerance: | 1% |
| Tolerance: | 0.2% |
| Tolerance: | 0.2% |
| Tolerance: | 3.3% |
| Tolerance: | 3.3% |
| Tolerance: | 3.3% |
| Tolerance: | 2.6% |
| VQ (multiple): | 5.0 V |
| VQ (multiple): | 5.0 V |
| VQ (multiple): | 5.0 V |
| VQ (multiple): | 5.0 V |
| VQ (multiple): | 5.0 V |
| VQ (multiple): | 9.0 V |
| VQ (multiple): | 9.0 V |
| VQ (multiple): | 9.0 V |
| VQ (multiple): | 5.8 V |
| Output Channels: | 9.0 |
| Target Application: | Safe Control |
| Comments: | Grade 0 |
| ISO 26262: | ASIL-D |
| Classification: | ISO 26262-compliant |
无库存
