物料参数
| Iq: | 11.0µA |
| Watchdog: | Window-WD |
| Reset: | yes |
| Tolerance: | 2% |
| Mounting: | SMT |
| Operating Temperature: | None°C |
| Operating Voltage: | NoneV |
| Base Product: | TLF3068xQV |
| Qualification: | Automotive |
| Enable (=Inhibit): | yes |
| Regulator Type: | Buck-boost |
| Target Application: | Safe Control |
| Target Application: | Safe Computing |
| Over Voltage Protection: | yes |
| Output Channels: | 3.0 |
| Interfaces: | 16-bit SPI |
| ISO 26262: | QM |
| Switching Frequency: | 2.2MHz |
| VQ (multiple): | 3.3 V |
| VQ (multiple): | 0.9 V - 1.3 V |
| VQ (multiple): | 5.0 V |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Comments: | Automotive PMIC |
| Comments: | companion power IC for Aurix™ MCU and peripherals |
| Comments: | battery connected Buck (PreReg & PoL) |
| Comments: | PostReg Boost for tranceivers |
| Comments: | PostRegs Buck for µC-core |
| Comments: | Window-Watchdog |
| Comments: | UV/OV-monitoring of all internal supplies and |
| Comments: | two external domains (independent bandgap reference) |
| 价格梯度 | 价格 |
|---|---|
| 1+ | ¥30.7931 |
| 包装: | 库存:0 |
