物料参数
| Iout: | NonemA |
| Iq: | 1500.0µA |
| Comments: | Automotive Multifunctional Voltage Regulator and Watchdog |
| Enable (=Inhibit): | no |
| Watchdog: | Window-WD |
| Qualification: | Automotive |
| Reset: | yes |
| Tolerance: | 2% |
| Mounting: | SMT |
| Operating Temperature: | None°C |
| Operating Voltage: | NoneV |
| Over Voltage Protection: | no |
| Base Product: | TLE6711xx |
| VQ (multiple): | 5.0 V |
| Switching Frequency: | 95.0kHz |
| Regulator Type: | Buck-boost |
| Target Application: | Safe Control |
| ISO 26262: | QM |
| Rth: | 120.0K/W |
| Output Channels: | 1.0 |
| Interfaces: | N/A |
无库存
