物料参数
| Iq: | 120.0µA |
| Comments: | Automotive PMIC |
| Comments: | 3 linear post regulators (5V, 3.3/2.6V, 1.2V) |
| Comments: | selectable StandBy-Vreg (1.0/2.6V) and 2 voltage trackers (5V) |
| Enable (=Inhibit): | yes |
| Watchdog: | Window-WD |
| Qualification: | Automotive |
| Reset: | yes |
| Tolerance: | 2% |
| Mounting: | SMT |
| Operating Temperature: | None°C |
| Operating Voltage: | NoneV |
| Over Voltage Protection: | no |
| Base Product: | TLE7368 |
| Regulator Type: | Buck |
| Target Application: | Safe Control |
| ISO 26262: | QM |
| Switching Frequency: | 370.0kHz |
| Rth: | 54.0K/W |
| Output Channels: | 6.0 |
| Interfaces: | N/A |
| VQ (multiple): | 5.0 V |
| VQ (multiple): | 3.3 V/2.6 V |
| VQ (multiple): | 1.2 V |
| VQ (multiple): | 5.0 V |
| VQ (multiple): | 5.0 V |
| VQ (multiple): | 1.0 V/2.6 V |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
| Iout: | NonemA |
无库存
