物料参数
| Transmission Rate: | NoneMBit/s |
| VBOOST: | 6.65V |
| VBOOST: | 8.0V |
| VBOOST: | 10.0V |
| Standby Current: | 50 μA (typ) Stop Mode |
| Fail-safe Outputs: | 3 x Fail-safe Outputs |
| Wake-up Inputs: | Wake Pins |
| Wake-up Inputs: | CAN |
| Wake-up Inputs: | LIN |
| Family: | DC/DC SBC |
| Voltage Regulator Output((VCC2)): | 5V / 100 mA |
| Voltage Regulator Output((VCC1)): | 3.3V / 750 mA |
| Transceiver: | 1 x CAN FD ISO 11898-2 |
| Transceiver: | 4 x LIN2.2 / J2602 |
| Quiescent Current: | 30 μA (typ) Sleep Mode |
| Iout: | NonemA |
无库存
