物料参数
| CL: | 3.5pF |
| IEFT: | 80A |
| IR: | NonenA |
| IPP: | 12A |
| Protected Lines: | 1 |
| Rdyn(forward): | 0.3Ω |
| Rdyn(reverse): | 0.3Ω |
| VESD: | NonekV |
| VWM: | NoneV |
| Vcl typ. reverse(TLP 30A): | 16.0V |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 12 V |
无库存
| CL: | 3.5pF |
| IEFT: | 80A |
| IR: | NonenA |
| IPP: | 12A |
| Protected Lines: | 1 |
| Rdyn(forward): | 0.3Ω |
| Rdyn(reverse): | 0.3Ω |
| VESD: | NonekV |
| VWM: | NoneV |
| Vcl typ. reverse(TLP 30A): | 16.0V |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 12 V |