物料参数
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 0.21Ω |
| Rdyn(forward): | 0.21Ω |
| IR: | 1.0nA |
| IEFT: | 40A |
| IPP: | 3A |
| Protected Lines: | 1 |
| CL: | 7.0pF |
| VWM: | NoneV |
| Vcl typ. reverse(TLP 30A): | 17.0V |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 14 V |
无库存
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 0.21Ω |
| Rdyn(forward): | 0.21Ω |
| IR: | 1.0nA |
| IEFT: | 40A |
| IPP: | 3A |
| Protected Lines: | 1 |
| CL: | 7.0pF |
| VWM: | NoneV |
| Vcl typ. reverse(TLP 30A): | 17.0V |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 14 V |