物料参数
| CL: | 56.0pF |
| IEFT: | 40A |
| IR: | 1.0nA |
| IPP: | 7A |
| Protected Lines: | 1 |
| Rdyn(reverse): | 0.15Ω |
| Rdyn(forward): | 0.15Ω |
| VESD: | NonekV |
| VWM: | NoneV |
| Vcl typ. reverse(TLP 30A): | 14.5V |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 12.5 V |
无库存
| CL: | 56.0pF |
| IEFT: | 40A |
| IR: | 1.0nA |
| IPP: | 7A |
| Protected Lines: | 1 |
| Rdyn(reverse): | 0.15Ω |
| Rdyn(forward): | 0.15Ω |
| VESD: | NonekV |
| VWM: | NoneV |
| Vcl typ. reverse(TLP 30A): | 14.5V |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 12.5 V |