物料参数
| CL: | 33.0pF |
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 0.2Ω |
| Rdyn(forward): | 0.2Ω |
| IR: | NonenA |
| IEFT: | 40A |
| IPP: | 5.0A |
| Protected Lines: | 1 |
| VWM: | NoneV |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 13 V |
无库存
| CL: | 33.0pF |
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 0.2Ω |
| Rdyn(forward): | 0.2Ω |
| IR: | NonenA |
| IEFT: | 40A |
| IPP: | 5.0A |
| Protected Lines: | 1 |
| VWM: | NoneV |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 13 V |