物料参数
| CL: | 4.2pF |
| IEFT: | 50A |
| IR: | 10.0nA |
| Protected Lines: | 1 |
| Rdyn(forward): | 0.29Ω |
| Rdyn(reverse): | 0.29Ω |
| VESD: | NonekV |
| VWM: | NoneV |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 24 V |
| IPP: | 2.4 A |
无库存
| CL: | 4.2pF |
| IEFT: | 50A |
| IR: | 10.0nA |
| Protected Lines: | 1 |
| Rdyn(forward): | 0.29Ω |
| Rdyn(reverse): | 0.29Ω |
| VESD: | NonekV |
| VWM: | NoneV |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 24 V |
| IPP: | 2.4 A |