物料参数
| CL: | 30.0pF |
| IEFT: | 60A |
| IR: | 1.0nA |
| IPP: | 11A |
| Protected Lines: | 1 |
| Rdyn(forward): | 0.07Ω |
| Rdyn(reverse): | 0.07Ω |
| VESD: | NonekV |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 5.8 |
| Vcl typ. reverse(@16A): | 5.8V |
| VWM: | NoneV |
无库存
| CL: | 30.0pF |
| IEFT: | 60A |
| IR: | 1.0nA |
| IPP: | 11A |
| Protected Lines: | 1 |
| Rdyn(forward): | 0.07Ω |
| Rdyn(reverse): | 0.07Ω |
| VESD: | NonekV |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 5.8 |
| Vcl typ. reverse(@16A): | 5.8V |
| VWM: | NoneV |