物料参数
| CL: | 2.5pF |
| Protected Lines: | 1 |
| Rdyn(reverse): | 0.38Ω |
| Rdyn(forward): | 0.38Ω |
| VESD: | NonekV |
| Vcl typ. reverse(@16A): | 33.5V |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 33.5V |
| VWM: | NoneV |
| IR: | 1.0nA |
| IPP: | 2 A |
| IEFT: | 40 A |
无库存
| CL: | 2.5pF |
| Protected Lines: | 1 |
| Rdyn(reverse): | 0.38Ω |
| Rdyn(forward): | 0.38Ω |
| VESD: | NonekV |
| Vcl typ. reverse(@16A): | 33.5V |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 33.5V |
| VWM: | NoneV |
| IR: | 1.0nA |
| IPP: | 2 A |
| IEFT: | 40 A |