物料参数
| CL: | 9.0pF |
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 0.3Ω |
| Rdyn(forward): | 0.18Ω |
| IR: | 1.0nA |
| Protected Lines: | 1 |
| VWM: | NoneV |
| Vcl typ. reverse(@16A): | 26.0V |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 26 V |
| IEFT: | 60 A |
| IPP: | 3 A |
无库存
| CL: | 9.0pF |
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 0.3Ω |
| Rdyn(forward): | 0.18Ω |
| IR: | 1.0nA |
| Protected Lines: | 1 |
| VWM: | NoneV |
| Vcl typ. reverse(@16A): | 26.0V |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 26 V |
| IEFT: | 60 A |
| IPP: | 3 A |