物料参数
| CL: | 0.12pF |
| IEFT: | 20A |
| IR: | NonenA |
| Protected Lines: | 1 |
| Rdyn(reverse): | 1.29Ω |
| Rdyn(forward): | 1.29Ω |
| VESD: | NonekV |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 30 |
| VWM: | NoneV |
| CL: | NonepF |
| VWM: | NoneV |
| IR: | 0.1nA |
| IPP: | 2 A |
无库存
| CL: | 0.12pF |
| IEFT: | 20A |
| IR: | NonenA |
| Protected Lines: | 1 |
| Rdyn(reverse): | 1.29Ω |
| Rdyn(forward): | 1.29Ω |
| VESD: | NonekV |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 30 |
| VWM: | NoneV |
| CL: | NonepF |
| VWM: | NoneV |
| IR: | 0.1nA |
| IPP: | 2 A |