物料参数
| IEFT: | 50A |
| IPP: | 2.5A |
| Protected Lines: | 1 |
| IR: | NonenA |
| Rdyn(forward): | 0.8Ω |
| Rdyn(reverse): | 0.8Ω |
| VESD: | NonekV |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 20V |
| Vcl typ. reverse(TLP 30A): | 31V |
| CL: | 0.2pF |
| Vcl typ. reverse(@16A): | 20.0V |
| VWM: | NoneV |
| CL: | NonepF |
| VWM: | NoneV |
| IR: | 1.0nA |
无库存
