物料参数
| IR: | 1.0nA |
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 0.2Ω |
| CL: | 6.5pF |
| Rdyn(forward): | 0.2Ω |
| IPP: | 3.0A |
| Protected Lines: | 1 |
| VWM: | NoneV |
| Vcl typ. reverse(@16A): | 13.0V |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 13 V |
| IEFT: | 40 A |
无库存
| IR: | 1.0nA |
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 0.2Ω |
| CL: | 6.5pF |
| Rdyn(forward): | 0.2Ω |
| IPP: | 3.0A |
| Protected Lines: | 1 |
| VWM: | NoneV |
| Vcl typ. reverse(@16A): | 13.0V |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 13 V |
| IEFT: | 40 A |