物料参数
| IEFT: | 40A |
| IPP: | 2A |
| Protected Lines: | 1 |
| Rdyn(reverse): | 0.85Ω |
| Rdyn(forward): | 0.85Ω |
| VESD: | NonekV |
| Vcl typ. reverse(TLP 30A): | 32V |
| IR: | NonenA |
| CL: | 0.3pF |
| Vcl typ. reverse(@16A): | 32.0V |
| VWM: | NoneV |
| VWM: | NoneV |
| IR: | 1.0nA |
无库存
| IEFT: | 40A |
| IPP: | 2A |
| Protected Lines: | 1 |
| Rdyn(reverse): | 0.85Ω |
| Rdyn(forward): | 0.85Ω |
| VESD: | NonekV |
| Vcl typ. reverse(TLP 30A): | 32V |
| IR: | NonenA |
| CL: | 0.3pF |
| Vcl typ. reverse(@16A): | 32.0V |
| VWM: | NoneV |
| VWM: | NoneV |
| IR: | 1.0nA |