物料参数
| CL: | NonepF |
| IEFT: | 50A |
| Protected Lines: | 1 |
| Rdyn(reverse): | 0.16Ω |
| Rdyn(forward): | 0.16Ω |
| VESD: | NonekV |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 5.4 |
| VWM: | NoneV |
| CL: | 0.24pF |
| VWM: | NoneV |
| IR: | NonenA |
| IR: | 1.0nA |
| IPP: | 3 A |
无库存
| CL: | NonepF |
| IEFT: | 50A |
| Protected Lines: | 1 |
| Rdyn(reverse): | 0.16Ω |
| Rdyn(forward): | 0.16Ω |
| VESD: | NonekV |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 5.4 |
| VWM: | NoneV |
| CL: | 0.24pF |
| VWM: | NoneV |
| IR: | NonenA |
| IR: | 1.0nA |
| IPP: | 3 A |