物料参数
| IR: | NoneµA |
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 0.19Ω |
| CL: | 0.4pF |
| Rdyn(forward): | 0.23Ω |
| Vcl typ. reverse(@16A): | 8.0V |
| IPP: | 3A |
| IEFT: | 50A |
| Vcl typ. reverse(TLP 30A): | 11 |
| Protected Lines: | 1 |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 8 |
| VWM: | 3.3V |
| IR: | 1.0nA |
无库存
