物料参数
| IR: | NonenA |
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 1.8Ω |
| CL: | 0.13pF |
| Rdyn(forward): | 1.8Ω |
| Vcl typ. reverse(@16A): | 48.0V |
| Protected Lines: | 1 |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 48 |
| VWM: | NoneV |
| VWM: | NoneV |
| IR: | 0.1nA |
无库存
| IR: | NonenA |
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 1.8Ω |
| CL: | 0.13pF |
| Rdyn(forward): | 1.8Ω |
| Vcl typ. reverse(@16A): | 48.0V |
| Protected Lines: | 1 |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 48 |
| VWM: | NoneV |
| VWM: | NoneV |
| IR: | 0.1nA |