物料参数
| Protected Lines: | 1 |
| CL: | 0.13pF |
| VWM: | NoneV |
| Vcl typ. reverse(at 16A TLP): | 25 |
| Vcl typ. reverse(at 8A TLP): | 16 |
| IR: | 0.1nA |
| Rdyn(reverse): | 1.1Ω |
| VESD(IEC61000-4-2 contact): | NonekV |
| IPP: | 1.5A |
| IEFT: | 30A |
| CL: | NonepF |
| VWM: | NoneV |
| Rdyn(forward): | 1.1Ω |
无库存
