物料参数
| CL: | 0.2pF |
| IEFT: | 50A |
| IR: | NonenA |
| IPP: | 3.5A |
| Protected Lines: | 1 |
| Rdyn(forward): | 0.58Ω |
| Rdyn(reverse): | 0.58Ω |
| VESD: | NonekV |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 12.5 |
| Vcl typ. reverse(@16A): | 12.0V |
| VWM: | NoneV |
| CL: | NonepF |
| VWM: | NoneV |
| IR: | 1.0nA |
无库存
