物料参数
| CL: | 0.2pF |
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 0.45Ω |
| Rdyn(forward): | 0.45Ω |
| IR: | 1.0nA |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 14 |
| Vcl typ. reverse(TLP 30A): | 20 |
| IEFT: | 50A |
| IPP: | 3A |
| Protected Lines: | 1 |
| VWM: | NoneV |
无库存
| CL: | 0.2pF |
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 0.45Ω |
| Rdyn(forward): | 0.45Ω |
| IR: | 1.0nA |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 14 |
| Vcl typ. reverse(TLP 30A): | 20 |
| IEFT: | 50A |
| IPP: | 3A |
| Protected Lines: | 1 |
| VWM: | NoneV |