物料参数
| VWM: | NoneV |
| CL: | 0.4pF |
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 0.6Ω |
| Rdyn(forward): | 0.5Ω |
| IR: | 10.0nA |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 19 |
| Vcl typ. reverse(TLP 30A): | 28 |
| IEFT: | 50A |
| IPP: | 3A |
| Protected Lines: | 1 |
无库存
| VWM: | NoneV |
| CL: | 0.4pF |
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 0.6Ω |
| Rdyn(forward): | 0.5Ω |
| IR: | 10.0nA |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 19 |
| Vcl typ. reverse(TLP 30A): | 28 |
| IEFT: | 50A |
| IPP: | 3A |
| Protected Lines: | 1 |