物料参数
| VESD: | NonekV |
| IR: | NonenA |
| IEFT: | 80A |
| IPP: | 34A |
| Protected Lines: | 1 |
| CL: | NonepF |
| Vcl typ. reverse(@16A): | NoneV |
| Configuration: | unidirectional |
| VWM: | 10.0V |
| Rdyn(forward): | 0.05Ω |
| Rdyn(reverse): | 0.05Ω |
无库存
| VESD: | NonekV |
| IR: | NonenA |
| IEFT: | 80A |
| IPP: | 34A |
| Protected Lines: | 1 |
| CL: | NonepF |
| Vcl typ. reverse(@16A): | NoneV |
| Configuration: | unidirectional |
| VWM: | 10.0V |
| Rdyn(forward): | 0.05Ω |
| Rdyn(reverse): | 0.05Ω |