物料参数
| CL: | 210.0pF |
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 0.07Ω |
| IR: | NoneµA |
| IEFT: | 80A |
| IPP: | 28A |
| Protected Lines: | 1 |
| Vcl typ. reverse(@16A): | NoneV |
| Configuration: | unidirectional |
| VWM: | 15.0V |
| CL: | NonepF |
| Rdyn(forward): | 0.05Ω |
无库存
| CL: | 210.0pF |
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 0.07Ω |
| IR: | NoneµA |
| IEFT: | 80A |
| IPP: | 28A |
| Protected Lines: | 1 |
| Vcl typ. reverse(@16A): | NoneV |
| Configuration: | unidirectional |
| VWM: | 15.0V |
| CL: | NonepF |
| Rdyn(forward): | 0.05Ω |