物料参数
| IR: | 1.0nA |
| IR: | NonenA |
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 0.6Ω |
| CL: | NonepF |
| Rdyn(forward): | 0.5Ω |
| VWM: | 5.3V |
| Vcl typ. reverse(@16A): | 19.0V |
| IPP: | 3A |
| IEFT: | 40A |
| Vcl typ. reverse(TLP 30A): | 28V |
| Protected Lines: | 2 |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 19V |
无库存
