物料参数
| IR: | NonenA |
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 0.0Ω |
| CL: | 1.0pF |
| Rdyn(forward): | 0.0Ω |
| VESD(IEC61000-4-2 contact): | NonekV |
| IPP: | 10A |
| IEFT: | 40A |
| Protected Lines: | 1 |
| VWM: | NoneV |
无库存
| IR: | NonenA |
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 0.0Ω |
| CL: | 1.0pF |
| Rdyn(forward): | 0.0Ω |
| VESD(IEC61000-4-2 contact): | NonekV |
| IPP: | 10A |
| IEFT: | 40A |
| Protected Lines: | 1 |
| VWM: | NoneV |