物料参数
| IR: | 1.0nA |
| VESD: | NonekV |
| Rdyn(reverse): | 1.0Ω |
| CL: | 0.23pF |
| Rdyn(forward): | 1.0Ω |
| Vcl typ. reverse(@16A): | 29.0V |
| IPP: | 3A |
| IEFT: | 40A |
| Vcl typ. reverse(TLP 30A): | 38V |
| Protected Lines: | 1 |
| Vcl typ. reverse(TLP 16A): | 29V |
| VWM: | NoneV |
无库存
