物料参数
| CAN Nodes: | 6 |
| A/D Input Lines: | 16 |
| Program Memory: | 1088.0kBit |
| Type of Memory: | Flash |
| SRAM (incl. Cache): | 90.0kByte |
| Digital I/O Pins: | 76 |
| EEPROM Emulation(Data-Flash): | yes |
| Timed I/O Pins: | up to 32 |
| Serial I/O Interfaces: | 10 |
| Type of Serial I/O Interfaces: | UART |
| Instruction Width: | 16/32 |
| DMA Channels: | 16 |
| Timer/Counter: | 17 |
| External Bus Interface: | yes |
| Fast Flash Programming: | no |
| Power Mode: | 3 |
| DSP Functionality: | yes |
| On-chip Clock Generation: | yes |
| I/O Operation Voltages: | 5.0V |
| I/O Operation Voltages: | 3.3V |
| Touch/LED Matrix Control: | no |
| On-chip Voltage Regulator: | yes |
| Real Time Clock: | yes |
| Floating Point Unit: | no |
| Watchdog Timer: | yes |
| Oscillator Watchdog: | yes |
| Additional Features: | For details, please refer to the data sheet |
| Number of ADC Modules: | 2.0 |
| Type of Serial I/O Interfaces: | SPI |
| Type of Serial I/O Interfaces: | I²C |
| Type of Serial I/O Interfaces: | I²S |
| Type of Serial I/O Interfaces: | LIN |
| Type of Serial I/O Interfaces: | CAN |
| Temperature: | -40 to 125°C |
| Qualification: | Automotive |
| Budgetary Price €/1k: | 12.94 |
无库存
